Warning: mysqli::__construct(): (HY000/2002): No such file or directory in /home/dh_pcx3cy/sacziedugravas.lv/wp-content/themes/site1_3/template-parts/single-content.php on line 14
Connection failed: No such file or directory
Warning: mysqli::query(): Couldn't fetch mysqli in /home/dh_pcx3cy/sacziedugravas.lv/wp-content/themes/site1_3/template-parts/single-content.php on line 22

Notice: Trying to get property 'num_rows' of non-object in /home/dh_pcx3cy/sacziedugravas.lv/wp-content/themes/site1_3/template-parts/single-content.php on line 23

Warning: mysqli::query(): Couldn't fetch mysqli in /home/dh_pcx3cy/sacziedugravas.lv/wp-content/themes/site1_3/template-parts/single-content.php on line 28

Notice: Trying to get property 'num_rows' of non-object in /home/dh_pcx3cy/sacziedugravas.lv/wp-content/themes/site1_3/template-parts/single-content.php on line 29

Galda spēļu turnīrs


Notice: Undefined variable: month in /home/dh_pcx3cy/sacziedugravas.lv/wp-content/themes/site1_3/functions.php on line 1028

        Kā jau iegājies, rudens pusē notika galda spēļu turnīrs aprūpes centru klientiem, kuru šogad 26. septembrī  rīkoja Talsu novada pansionāts ”Lauciene”. Novusā, dambretē un šahā sacentās komandas no ”Ziedugravām”, ”Tērvetes”, ”Raudas”, ”Dubultiem”, ”Zemgales” un ”Laucienes” . Mūsu komanda uzcītīgi trenējās visu vasaru, un 19.IX vietējā čempionātā noskaidrojām galīgo komandas sastāvu, kurš pārstāvēja mūsu aprūpes centru “Laucienē”. Mūsu komandu veidoja: Māris – šahs, Dainis – novuss, Edgars  – novuss un dambrete, Vasilijs – dambrete, Ilgonis  – dambrete, Elga  – novuss. Māris šahā ieguva otro vietu un kopvērtējumā  starp 6 pansionātiem ieguvām trešo vietu (mazliet pietrūka veiksmes izšķirošajā spēlē starp dalīto 2/3.vietu…). Mūsu komandai šis bija labākais sasniegums pēdējo gadu laikā. Mājupceļā sportisti un pavadošie darbinieki uz brīdi piestāja jūras krastā, kur zem skaista varavīksnes loka iztukšoja iegūto kausu ar šampanieti.  Liels paldies pasākuma organizētājiem!