Galda spēļu turnīrs

        Kā jau iegājies, rudens pusē notika galda spēļu turnīrs aprūpes centru klientiem, kuru šogad 26. septembrī  rīkoja Talsu novada pansionāts ”Lauciene”. Novusā, dambretē un šahā sacentās komandas no ”Ziedugravām”, ”Tērvetes”, ”Raudas”, ”Dubultiem”, ”Zemgales” un ”Laucienes” . Mūsu komanda uzcītīgi trenējās visu vasaru, un 19.IX vietējā čempionātā noskaidrojām galīgo komandas sastāvu, kurš pārstāvēja mūsu aprūpes centru “Laucienē”. Mūsu komandu veidoja: Māris – šahs, Dainis – novuss, Edgars  – novuss un dambrete, Vasilijs – dambrete, Ilgonis  – dambrete, Elga  – novuss. Māris šahā ieguva otro vietu un kopvērtējumā  starp 6 pansionātiem ieguvām trešo vietu (mazliet pietrūka veiksmes izšķirošajā spēlē starp dalīto 2/3.vietu…). Mūsu komandai šis bija labākais sasniegums pēdējo gadu laikā. Mājupceļā sportisti un pavadošie darbinieki uz brīdi piestāja jūras krastā, kur zem skaista varavīksnes loka iztukšoja iegūto kausu ar šampanieti.  Liels paldies pasākuma organizētājiem!