Kaspara Markševica koncerts “Ziedugravās”

13.februārī sociālās aprūpes centrā “Ziedugravas” ar Valentīna dienai veltītu koncertu ciemojās mūziķis un Radio 2 diktors un dīdžejs Kaspars Markševics. Mūziķis priecēja mūs ar savām labākajām dziesmām, pastāstīja gan par savu skatuves gaitu sākumu 2004.gadā “Talantu fabrikā 4”, kurā viņš, tolaik ar skatuves vārdu Cash, guva uzvaru, gan par savu darbu Radio2 un viņa paša vadītajā Latvijas Bērnu bāreņu fondā.

Kaspara smaids un lieliskā balss apbūra klausītājus, iesildīja sirdis. Zināmajām dziesmām tika dziedāts līdzi. Skatītājus vienlīdz saviļņoja kā līdzdziedamā “Dažu skaistu ziedu” un estrādes klasika “Mēmā dziesma” un “Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas”,  tā arī jaunākie Kaspara hiti – “Meitene ar zaļām acīm”, “Tu mana vienīgā” u.c..

13.februāris ir arī radio diena, un ar LR2 mūsu draudzība sākās jau pirms daudziem gadiem. Tolaik kāds jauns “Ziedugravās” dzīvojošs puisis ar dziesmām regulāri sveica darbiniekus un klientus vārda un dzimšanas dienās, un, pateicoties viņam, tikām uzaicināti arī ekskursijā uz LR2 studiju.  

Paldies mūziķim Kasparam Markševicam par dāvāto sirds siltumu un labdarību! Vēlam daudz jaunu skaistu dziesmu un panākumus dziesmu aptaujās.